Co roku stajemy przed tą trudną decyzją, jaką jest wybór odpowiedniego prezentu na święta. Zamiast stawiać na sprawdzone, nieoryginalne rozwiązania, warto pomyśleć o upominku, który bliska nam osoba będzie mogła naprawdę wykorzystać. Mogą to być vouchery na treningi tenisowe. Dlaczego warto wybrać je na prezent?

Co dają vouchery na treningi tenisowe?

Vouchery na treningi tenisowe zapewniają nam wiele możliwości. W Akademii Tenisa Prince za pomocą voucheru możemy skorzystać z wachlarza zajęć, takich jak: szkółki tenisowe, treningi indywidualne, kursy dla dorosłych, sportowe półkolonie czy obozy tenisowe.

W szkole takiej jak Akademia Tenisa Prince vouchery umożliwiają zajęcia z profesjonalną kadrą, która chętnie podzieli się swoim doświadczeniem. Co więcej, jest to też okazja do wypróbowania wspaniałego sprzętu – rakiet tenisowych marki Prince i Technifibre, których jesteśmy dystrybutorami. Obdarowana przez nas osoba będzie mogła doświadczyć ćwiczeń przeprowadzonych według najlepszych technik szkoleniowych, co z pewnością poskutkuje rozwinięciem się umiejętności tenisowych. Idealny prezent świąteczny dla miłośnika tenisa!

Okazja do aktywnego spędzenia czasu

Vouchery na treningi tenisowe to wyjątkowy prezent, ponieważ nie jest on rzeczą materialną – jeśli chcemy go wykorzystać, musimy samodzielnie przyjść na lekcje tenisa. Przeżycie takiego doświadczenia na pewno okaże się ciekawsze niż korzystanie z materialnego, nietrafionego prezentu.

Vouchery zapewniają okazję do aktywnego spędzenia czasu. Ruch to niezwykle ważny element naszego życia, ale coraz częściej o nim zapominamy – obdarowanie kogoś takim voucherem da im szansę na to, by wprowadzić trochę zdrowej aktywności fizycznej do codziennej rutyny. Czas Świąt to okres, w którym dużo się je i odpoczywa – może to skutkować zwiększeniem wagi. Z racji tego upominek taki jak voucher na treningi tenisowe, to świetna opcja dla tych, którzy chcą utrzymać formę.

Przestrzeń do rozwijania pasji

Tenis to wspaniała technika, której praktykowanie wpływa pozytywnie na nas i nasze ciało. Jeśli zależy nam, aby druga osoba odkryła nowe hobby, warto zaproponować właśnie tę dyscyplinę.  Dostanie voucheru na treningi tenisowe może być motywacją do tego, aby rozwijać nową pasję. Jest to wspaniały prezent dla fana tenisa i nie tylko!

Prezent odpowiedni zarówno dla młodszych, jak i starszych

Z racji tego, że Akademia Tenisa Prince oferuje zajęcia zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych, voucher na prezent będzie dobrym pomysłem zarówno dla młodszych, jak i starszych członków rodziny. Dla młodszych może to być szansa na odkrycie nowego zainteresowania, dla starszych zaś możliwość do wprowadzenia więcej ruchu w ich życiu.

Często mówi się, że dawanie prezentu jest lepsze niż dostawanie go – widząc radość na twarzy drugiej osoby, sami czujemy się usatysfakcjonowani i szczęśliwi. Jeśli na podarunek dla kogoś wybierzemy vouchery na treningi tenisowe, na pewno będziemy mogli to przeżyć. Nie ma wątpliwości, że upominek, który umożliwia aktywne spędzenie czasu i próbowanie nowych rzeczy, okaże się trafiony!