Ferie zimowe to idealny czas na rozwój dziecięcych pasji i dobrą zabawę. Doskonałą propozycją dla wszystkich młodych fanów tenisa są półkolonie z Akademią Tenisa Prince. Co czeka w lutym na uczestników w nowoczesnym Centrum Kultury Fizycznej Uniwersytetu Przyrodniczego?

Aktywne ferie zimowe w Poznaniu

Półkolonie, które organizujemy jako Akademia Tenisa Prince to dla dzieci trenujących tenis szansa na szlifowanie umiejętności podczas zajęć z profesjonalnymi instruktorami. Uczestników dzielimy na grupy względem wieku i poziomu zaawansowania – dzięki temu również osoby, które dopiero chcą spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu, mogą dobrze się bawić pod opieką naszych trenerów.

Każdego dnia odbywają się dwa treningi, które trwają 1 godzinę. Są prowadzone zgodnie z programem Tenis 10, który jest rekomendowany przez Polski Związek Tenisowy. Nasi opiekunowie i trenerzy mają bogate doświadczenie, którego potwierdzeniem są liczne osiągnięcia zawodników Akademii Tenisa Prince na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej.

Tenisowe półkolonie – dodatkowe atrakcje

Półkolonie dla dzieci, które organizujemy, to nie tylko okazja do doskonalenia tenisowych umiejętności, ale również do świetnej zabawy. Uczestnicy biorą udział w zajęciach judo, turniejach piłki nożnej, grach i zabawach integracyjnych, a także wspólnie tworzą choreografię do muzyki i ćwiczą aerobik.

Uśmiech na twarzach dzieci, które nas odwiedzą, z pewnością wywołają akrobacje na dmuchańcach i jazda na elektrycznych deskorolkach. Na półkoloniach z Akademią Tenisa Prince nie można się nudzić! Tenis stołowy, cymbergaj i piłkarzyki to tylko niektóre z dodatkowych aktywności. Zdrową rywalizację organizujemy nie tylko w formie czysto sportowej. Gramy też w planszówki. Z kolei w chwilach wypoczynku zajmujemy się rysunkiem, aby zregenerować się przed kolejnymi, dynamicznymi zajęciami.

Półkolonie Poznań z Akademią Tenisa Prince

Tenis Poznań i Akademia Tenisa Prince to nierozerwalne połączenie. Funkcjonujemy już 15 lat i zorganizowaliśmy jak dotąd ponad 200 turnusów obozów i półkolonii dla najmłodszych. Podczas planowania aktywności dla odwiedzających nas dzieci, troszczymy się o ich zdrowie i dobro. Tenisowe półkolonie zgłaszamy do kuratorium oświaty.

Dbamy o zdrowie uczestników na każdym poziomie. Przez cały dzień zapewniamy dostęp do wody i owoców oraz oferujemy 3 duże posiłki, które gotujemy zgodnie z dziecięcą piramidą zdrowego odżywiania. Jednocześnie dbamy też o dopasowanie menu do preferencji smakowych Waszych pociech.

Jeśli Twoje dziecko ma od 4 do 14 lat i chcesz zapewnić mu niezapomniane ferie zimowe, wybierz turnus w Akademii Tenisa Prince. Postaw na wysokie kwalifikacje, bezpieczeństwo i dobrą zabawę!