W dniach 8. – 15.02.2014, w trakcie szkolnych ferii zimowych w woj. wielkopolskim, organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 9 – 17 lat obóz narciarski, którego celem jest nauka i doskonalenie technik narciarstwa zjazdowego. Obóz odbędzie się w Karpaczu, jednej z najpiękniejszych polskich miejscowości górskich. Ten tydzień będzie dla uczestników wspaniałym czasem, pełnym atrakcji. Wszystkich, którzy chcieliby w ferie zimowe doskonalić techniki gry w tenisa, zapraszamy natomiast do udziału w Zimowych Półkoloniach, tradycyjnie już organizowanych przez Akademię Tenisa Prince.

Uczestnicy obozu zostaną zakwaterowani w komfortowym ośrodku „Żółty Dworek” w Karpaczu – w pokojach 2, 3 i 4-osobowych z własnymi łazienkami. Nauka jazdy na nartach będzie obywała się na dwóch poziomach – początkującym i zaawansowanym, obejmować będą 5-6 godzin szkolenia dziennie w następujących kompleksach narciarskich: Śnieżka, Biały Jar, Kolorowa.

Przewidzieliśmy także dodatkowe atrakcje: zwiedzanie Świątyni Wang, wycieczkę na Śnieżkę, wizytę w Parku Wodnym Tropikana, a także ognisko z kiełbaskami, dyskotekę i inne zajęcia ogólnorozwojowe.

Kadrę wyjazdu stanowić będą trenerzy ATP oraz doświadczeni, wykwalifikowani instruktorzy narciarstwa. Cena uczestnictwa w obozie to 1399 zł (plus karnet narciarski ok. 350 zł). Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi obozu narciarskiego.

Półkolonie zimowe

Wszystkie dzieci i młodzież w wieku 6  – 15 lat, które ferie zimowe spędzają w Poznaniu zachęcamy natomiast do udziału w naszych półkoloniach. W tym roku organizujemy 2 turnusy: 03. – 07.02.2014 oraz 10. – 14.02.2014. Turnusy trwają od poniedziałku do piątku, rozpoczynają się o godz. 9, a kończą o 15.

Zimowe półkolonie to przede wszystkim intensywna nauka tenisa – zajęcia odbywają się w maksymalnie 8-osobowych grupach. W ciągu dnia uczestnicy odbędą 3-4 treningi (każdy po 45 min). Poza tenisem, półkolonie obfitują także w inne atrakcje: naukę tańca dla dziewczynek, naukę i doskonalenie gry w piłkę dla chłopców, naukę judo, konkursy, zabawy, gdy zespołowe itp. Również wyżywienie dostosowane jest do gustu najmłodszych – w menu dzieciaki znajdą pizzę, nuggetsy, spaghetti, pierś z kurczaka w panierce, naleśniki czy pierogi na słodko, a także nieograniczony dostęp do napojów i owoców.

Koszt uczestnictwa w półkoloniach to 499 zł/os/turnus (przy zapisie rodzeństwa lub jednej osoby na 2 turnusy koszt uczestnictwa jest obniżony do 450 zł/os/turnus). Przeczytaj więcej o półkoloniach zimowych.

Zachęcamy dzieci i młodzież szkolną do aktywnego spędzania ferii zimowych!