Ferie zimowe są czasem zasłużonego odpoczynku od szkoły, warto jednak zadbać, aby dzieci interesująco spędziły ten czas. Półkolonie zimowe są doskonałym sposobem na to, aby zachęcić dziecko do ruchu, zabawy i aktywności fizycznej. Zapisując pociechę na dodatkowe zajęcia w ferie należy pamiętać o tym, co dziecko lubi i czym się interesuje.

Wachlarz zajęć oferowanych przez Akademię Prince jest bardzo szeroki, obejmuje treningi tenisa oraz innych dyscyplin sportowych – piłka nożna, taniec, czy judo. Różnorodność jest bowiem podstawą dobrej zabawy.

W półkoloniach mogą wziąć udział dzieci i młodzież pomiędzy 6. a 15. rokiem życia. Uczestnicy, pod względem wieku oraz umiejętności ruchowych łączeni są w grupy – maksymalnie 8 osób w jednej. Zajęcia odbywają się na nowoczesnych i ogrzewanych kortach Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego. Niezależnie od pogody na zewnątrz dzieci będą ćwiczyły w komfortowych warunkach. Treningi prowadzone są przez doświadczonych w kontaktach z dziećmi instruktorów, którzy wykorzystują nowoczesne metody nauczania oparte za zasadach programu Play+Stay (o programie pisaliśmy w tym artykule) oraz Talentiada. Niezbędny sprzęt sportowy zapewnia Akademia.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 15:00. Obejmują 3-4 treningi tenisa (po 45 min) oraz inne atrakcje: gry zespołowe, turnieje z nagrodami. Półkolonie obejmują również zajęcia pozasportowe np. konkursy rysunkowe, które rozwijają dziecięcą kreatywność. Kilkugodzinny trening wymaga dużej porcji energii, dlatego Akademia Tenisa Prince przygotowała dla dzieci dwa posiłki dziennie: drugie śniadanie, obiad oraz stały dostęp do napojów i owoców. Jadłospis został dostosowany do gustów najmłodszych, w skład menu wchodzą m.in. naleśniki, słodkie pierogi, czy pizza.

Całkowity koszt półkolonii to 499 zł za jeden turnus na osobę (pon-pt) lub 450 zł za osobę, jeśli wykupuje się 2 turnusy albo zapisuje rodzeństwo. Zapisy pod numerem: 600181026 lub 600181027 Pierwsze zajęcia już 14. stycznia.

Serdecznie zapraszamy!