Nie ma wątpliwości, że tenis to wspaniała dyscyplina dla każdego, również dla najmłodszych. Musimy jednak pamiętać, że rozwój umiejętności tenisowych u dzieci zauważymy dopiero wtedy, gdy zapewni się im specjalną uwagę i pomoc. Jak to zagwarantować? Zapisz je na trening z profesjonalnym trenerem tenisa, który pokaże im, że tenis to nie tylko sport, ale także cenna nauka o swoich zdolnościach!

Profesjonalny trener tenisa dla dzieci

Nie można ukryć, że korty tenisowe w Poznaniu to miejsce nie tylko dla dorosłych. Coraz więcej dzieci może korzystać z tego miejsca za sprawą zajęć dedykowanych specjalnie dla nich. Z racji tego, że tenis dla najmłodszych rządzi się swoimi prawami, nasza szkoła zadbała o obecność doświadczonego, profesjonalnego trenera, który wie, jak podejść do uczniów. Dzięki niemu technika gry w tenisa dla dzieci stanie się niezwykle prosta. Miejmy na uwadze to, że trenerzy w naszej akademii to byli zawodnicy, którzy jak nikt inny znają realia gry w tenisa. Posiadają oni pasję i doświadczenie, które przekazują swoim podopiecznym. Za sprawą takiego nauczyciela najmłodsi zyskają motywację do ćwiczeń i rozwoju. Trener zadba o ich kondycję i dopilnuje, by ich sposób gry był jak najlepszy. Zaoferuje przydatne rady oraz wsparcie, dzięki któremu dzieci staną się jak najlepsze. Co więcej, nasze pociechy z bliska będą mogły przyjrzeć się profesjonaliście i bezpośrednio od niego zaczerpnąć różne techniki czy sposoby gry.

Co dadzą zajęcia tenisowe dla dzieci w Poznaniu?

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci korzystają z różnych zajęć dodatkowych, podczas których mogą odkrywać swoje zainteresowania. Warto jednak pamiętać o tym, że aktywne zajęcia, takie jak tenis, niosą ze sobą liczne, dodatkowe korzyści. Możemy w ten sposób zadbać o kondycję i prawidłowy rozwój naszej pociechy. Aktywność fizyczna stanie się przyjemnością, dzięki której dziecko nauczy się, jak ważny jest codzienny ruch. Zajęcia tenisowe to też świetna okazja do tego, by nawiązać nowe znajomości i nauczyć się współpracy. Jest to również wspaniała alternatywa dla czasu spędzonego na telefonie czy komputerze. Sprawdź Wakacyjną Akademię Tenisa dla Młodzieży!

Obóz tenisowy na lato 2023 – czy warto?

Tenisem możemy cieszyć się również w wakacje! Umożliwia to obóz tenisowy, na którym zajmuje się doskonaleniem naszej gry i zdobywaniem nowych umiejętności. Jeśli nasze dziecko jest zafascynowane tenisem, to świetna opcja na lato 2023. Może w ten sposób spędzić wolny czas aktywnie, robiąc dokładnie to, co lubi. Co więcej, będzie miało okazję, aby wypróbować również nowych aktywności, na przykład żeglarstwa czy windsurfingu. Nie ma wątpliwości, że takie wakacje zostaną w pamięci na długo.

ZGŁOŚ DZIECKO NA OBÓZ TENISOWY KASZUBY 2023!

Nie można ukryć, że zajęcia z profesjonalnym trenerem to prawdziwa szansa dla najmłodszych. Od zawodowca nauczą się przydatnych wskazówek i technik, które następnie będą mogli samodzielnie wypróbować. Zyskają na tym ich umiejętności, a satysfakcja z gry stanie się jeszcze większa!