Zastanawiasz się, kto tak naprawdę stoi za sukcesem młodych sportowców, którzy uczęszczają do Akademii Tenisa Prince? To oczywiście nasi wspaniali trenerzy, których z największą przyjemnością przedstawimy Ci w dzisiejszym artykule.

Michał Stiewing

Michał Stiewing to założyciel Akademii Tenisa Prince, zajmuje się koordynowaniem pracy trenerów. Gdy sam był zawodnikiem, w latach 1995-2004, osiągał wiele sukcesów na arenie krajowej – jest zwycięzcą wielu turniejów ogólnopolskich. Michał to trener II klasy zajmujący się przygotowywaniem między innymi grup zawodniczych. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Anna Pałaszkiewicz

Anna Pałaszkiewicz jest nie tylko trenerem w naszym klubie – zasiada również na bardzo istotnym stanowisku managerki. Jest absolwentką AWF ze specjalnością trener tenisa, dietetyczką i byłą zawodniczką. Może pochwalić się licznymi medalami zdobytymi w indywidualnych i drużynowych Mistrzostwach Polski oraz 14 letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć. Obecnie specjalizuje się w treningu kobiet.

Wiktoria Konieczna

Wiktoria Konieczna jest młodą instruktorką w Akademii Tenisa Prince, a także byłą zawodniczką KTT Kalisz. Pomimo rocznego stażu pracy posiada duże doświadczenie jako wychowawca na półkoloniach i obozach. Jest zawsze uśmiechnięta i radosna. Jeśli jednak chodzi o tenisa, najlepszym potwierdzeniem jej umiejętności są między innymi wielokrotne triumfy w turniejach PZT. Najbardziej spełnia się w pracy z maluchami.

Jakub Muszyński

Znany swoim podopiecznym jako Trener Kuba jest byłym zawodnikiem klubu sportowego Posnania oraz instruktorem w Akademii Tenisa Prince. Był również uczestnikiem i trenerem na obozach organizowanych przez Wielkopolski Związek Tenisowy, dzięki czemu może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Obecnie specjalizuje się  w treningu dorosłych.

Jerzy Knapik

Jerzy Knapik jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego, licencjonowanym instruktorem i nauczycielem WF-u w liceum ogólnokształcącym. To były zawodnik, który ma na swoim koncie liczne sukcesy na arenie krajowej. Przez cały rok szkolny oraz w wakacje prowadzi zajęcia dla młodzieży, przez którą jest bardzo szanowany i lubiany.

Andrzej Misiek

Andrzej Misiek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego, który ponadto w latach 2001-2004 prowadził na wspomnianej uczelni wykłady z metodologii nauki gry w tenisa. Jako zawodnik jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, natomiast jako trener może poszczycić się już pięcioma złotymi medalami na MP. W 2005 roku za swoje zasługi otrzymał srebrną odznakę przyznawaną przez Polski Związek Tenisa.

Zbyszko Biernat

Ostatnim już trenerem prowadzącym zajęcia w Akademii Tenisa Prince jest Zbyszko Biernat – absolwent AWF, były zawodnik PKT Pobiedziska oraz wychowawca kolonijny. Ma na swoim koncie również niejeden triumf na turniejach PZT. Specjalizuje się w pracy z dziećmi i dorosłymi.

Wszyscy nasi instruktorzy to ludzie z pasją, którzy są związani z tenisem przez większość swojego życia. Nic więc dziwnego, że tak dobrze uczą i promują ten sport wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, nieprawdaż?