Zastanawiasz się nad wyborem szkoły tenisa? Szukasz odpowiednich zajęć dodatkowych dla swojego dziecka? Akademia Tenisa Prince to miejsce, które spełni wszystkie twoje oczekiwania. Stawiamy tu na jakość i profesjonalizm, przy okazji rozwijając pasje i zaangażowanie u naszych podopiecznych.

Dlaczego my?

Możemy przedstawić wiele powodów, dla których to właśnie my powinniśmy być twoim wyborem. Po pierwsze, kierujemy się misją – zależy nam, by tenis stał się pasją również u innych. U nas nie ma granicy wiekowej. Promujemy i zachęcamy do spróbowania tej dyscypliny zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nasza kadra składa się z samych profesjonalistów i pasjonatów tenisa. Możesz być pewny, że trafisz na wspaniałych nauczycieli. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, skutecznych technik szkoleniowych, oraz jesteśmy przeszkoleni z nauki dzieci – nasi pracownicy posiadają kursy przygotowania pedagogicznego, studia pedagogiczne czy kursy na wychowawców kolonijnych. Co więcej, oferujemy wysokiej jakości sprzęt i swobodną przestrzeń do treningów, dzięki czemu zyskasz szansę na naukę w najlepszym otoczeniu. Posiadamy bogatą ofertę zajęć i atrakcji, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Co ważne – jesteśmy czołową szkołą tenisa w Poznaniu. Wspieramy talent naszych uczestników i pomagamy w rozwoju – prowadzimy grupy zawodnicze. Z nami będziesz mógł rozpocząć swoją niezwykłą przygodę z tenisem.

Dlaczego tenis?

Tenis to popularna dyscyplina sportowa, nie jest jednak równie powszechna w szkołach co piłka nożna czy siatkówka. Z racji tego nie stanowi równie częstego wyboru u dzieci. To wielki błąd, ponieważ tenis może przynieść nam wiele korzyści. Ma pozytywny wpływ na zdrowie fizyczne i polepsza naszą koordynację ruchową. Jest w stanie poprawić też samopoczucie – pomaga zmniejszyć stres. Ponadto to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu. Dzięki niemu częściej będziemy na zewnątrz i się dotlenimy. Co więcej, gra wysmukli naszą sylwetkę i zwiększy wydolność naszego organizmu.

Nasza oferta

Posiadamy bogatą ofertę zajęć i aktywności, między innymi;

  • zajęcia dla dzieci i dorosłych – dzięki którym można liczyć na indywidualne podejście, konsultacje czy naukę doskonalenie techniki gry,
  • tenisowe przedszkole – dla najmłodszych uczestników, od 4 do 8 lat,
  • szkółki tenisowe – od 6 do 18 lat, w grupach od 4 do 6 osób, są to zajęcia, które odbywają się kilka razy w tygodniu,
  • treningi ogólnorozwojowe – treningi dla dzieci od 8 roku życia, oferujące przygotowanie sprawnościowe,
  • kursy dla początkujących – kursy prowadzone w grupie, gdzie można poznać zasady gry od samych podstaw,
  • sportowe półkolonie – idealne rozwiązanie dla najmłodszych na czas zimowych lub letnich wakacji,
  • obozy tenisowe – obozy dla dzieci i młodzieży.

Tenis to wspaniała dyscyplina sportowa, która oferuje wiele korzyści. Warto spróbować własnych sił w tej dziedzinie. Nie ma wątpliwości, że dzięki temu poprawimy naszą kondycję oraz samopoczucie. Pod okiem profesjonalistów z Akademii Tenisa Prince nauka tenisa okaże się skuteczna i przyjemna. Zagraj w tenisa razem z nami!