Zbliżają się wakacje, a pomysłów na spędzenie wolnego czasu nadal brak? Przychodzimy z pomocą! Przedstawiamy wyjątkowy obóz sportowy dla kobiet, stanowiący idealne połączenie sportu z zabawą.

Women Tennis Power Camp

Już pod koniec lipca (28-31.07.2022) odbędzie się nasze szkolenie tenisowe dla kobiet! Koszt obozu to 2000 złotych. Gwarantujemy cztery dni obfitujące w masę atrakcji. Miejscem pobytu będzie luksusowy, czterogwiazdkowy Hotel Sopot****, gdzie zapewniony zostanie odpoczynek, pyszne śniadania i obiadokolacje oraz mile spędzony czas. Ponadto, cena obejmuje korzystanie z siłowni wraz ze strefą saun – relaks gwarantowany! Uczestniczki Women Tennis Power Camp zakwaterowane zostaną w wygodnych, dwuosobowych pokojach z klimatyzacją i szybkim WiFi. Oprócz zaplanowanych zajęć sportowych, gwarantujemy integrację przy grillu i muzyce na żywo. Każda z pań otrzyma także klubowy upominek.

Tenis dla kobiet

Jeśli nadal nie jesteście zdecydowane na nasz obóz sportowy dla kobiet, to może przekona Was możliwość gry na najpiękniejszych kortach w Polsce? Zaplanowane przez nas szkolenie tenisowe powstało na bazie specjalnego programu, mającego na celu uzyskanie dużych postępów w krótkim czasie. Gwarantujemy znaczne polepszenie waszych umiejętności gry w tenisa. Będzie to możliwe dzięki prowadzeniu treningów w małych grupach i na wszystkich poziomach zaawansowania. Niektóre zajęcia zostaną zarejestrowane za pomocą video, aby dokonać ich analizy i pomóc w osiągnięciu postępów. Gwarantujemy także poranny rozruch i dodatkowe zajęcia z siatkówki plażowej – stawiamy na poprawę ogólnej sprawności. Treningi będą prowadzone przez trenerki naszej Akademii.

Obozy sportowe i półkolonie

W naszej ofercie znajdą się także propozycje dla dzieci i młodzieży. Sportowe Półkolonie to zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 4-14 lat. Turnus trwa 5 dni (poniedziałek-piątek), w trybie dwóch godzinnych treningów w ciągu dnia. Do wyboru nie tylko tenis, ale także judo, piłka nożna czy taniec. Dla młodzieży w wieku 14-18 lat polecamy Wakacyjną Akademię Tenisa. Każdy kurs trwa 5 dni i obejmuje 2 treningi tenisa po 1,5 godziny każdy, a oprócz tego proponujemy zajęcia teoretyczne i ogólnorozwojowe. Ponadto, każdy uczestnik kursu otrzyma certyfikat. Proponujemy także Obóz Tenisowy na Kaszubach, przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat. Szkolenia będą odbywać się na każdym poziomie zaawansowania i bazować na specjalnym programie, mającym na celu uzyskanie jak największych postępów.

Nasza Akademia ma w swojej ofercie wiele propozycji. Obóz sportowy dla kobiet Women Tennis Power Camp, będzie doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności oraz poznania nowych koleżanek. My już jesteśmy spakowane, a Ty?