Szukasz czegoś, co wypełni Twojemu dziecku czas podczas wakacji, a jednocześnie chcesz, by spędzało aktywnie te ciepłe i słoneczne dni? Doskonałym pomysłem są organizowane przez nas półkolonie, na których gwarantujemy moc zabawy i doskonale spędzone chwile!

Zajęcia na sportowych obozach młodzieżowych

Zajęcia odbywają się w grupach, które tworzone są w oparciu o wiek, a także umiejętności uczestników. Pierwsze skrzypce grają oczywiście treningi tenisa, które skupiają się na nauce i doskonaleniu gry. W ciągu dnia odbywa się jeden trening ok. 1 godz. – 1,5 godz., który skupiają się na technice i współzawodnictwie. Podczas półkolonii można liczyć również na świetne atrakcje w postaci przeróżnych gier i zabaw, wielkiego toru przeszkód, czy treningów piłki nożnej, zabaw przy muzyce  i judo.

Sportowe półkolonie Poznań – co musisz o nich wiedzieć?

Sportowe półkolonie w Poznaniu to pięciodniowe turnusy, które odbywają się przez całe wakacje. Są przeznaczone dla dzieci w wieku od czterech do czternastu lat. W Akademii Tenisa Prince oferujemy moc atrakcji za jedyne 650 zł. Dzieci uczęszczające do naszej Akademii na zajęcia, a także rodzeństwo i młodzież zapisana na minimum dwa turnusy mogą uczestniczyć w nich za promocyjną cenę 600 zł. W czasie trwania obozu można liczyć na opiekę w godzinach od 7:30 do 16:30. Same zajęcia odbywają się od 9:00 do 15:00. Całość ma miejsce w Centrum Kultury Fizycznej przy Uniwersytecie Przyrodniczym, który jest zlokalizowany przy ulicy Dojazd 7 w Poznaniu. W skład wspomnianego centrum wchodzą 4 korty tenisowe, hala sportowa, sale do tańca, czy aerobiku, a także 3 boiska do siatkówki plażowej.

Dlaczego warto wybrać półkolonie sportowe dla dzieci z Akademią Tenisa?

Akademia Tenisa Prince wyróżnia się tym, iż działa nieprzerwanie od 2009 roku. Na co dzień zajmujemy się prowadzeniem szkółek tenisowych i nauczaniem najmłodszych, dlatego organizacja czasu i budowanie relacji z młodzieżą to dla nas chleb powszedni. Zajęcia podczas półkolonii są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, a także byłych zawodników, którzy wykonują swój zawód z pasją i pełnym zaangażowaniem. Na każdy turnus przypada odpowiednia ilość wychowawców – wychodzimy z założenia, że jedna osoba może zajmować się maksymalnie ósemką podopiecznych. Program półkolonii jest bardzo bogaty – obejmuje moc dodatkowych atrakcji w postaci dmuchanych zamków, rysowania, gier planszowych. Każdy uczestnik jest objęty ubezpieczeniem NNW, a ponadto może liczyć na przepyszne wyżywienie w postaci trzech posiłków dziennie oraz na stały dostęp do owoców i napojów. Ponadto, wszystkie dzieci biorące udział w półkoloniach mają zapewniony sprzęt sportowy.

Półkolonie organizowane w Akademii Tenisa Prince są doskonale dopracowane – zostały zaakceptowane przez Kuratorium Oświaty, opiekunowie posiadają wszystkie niezbędne do pracy z dziećmi kwalifikacje, a treningi sportowe i dodatkowe atrakcje są nastawione na zadowolenie dzieci i możliwość budowania relacji. Gwarantujemy, że nie ma lepszego wyboru dla Twojego dziecka!