Wiemy, że wakacje to moment zabawy i relaksu, podczas którego nasze dzieci mogą odpocząć od szkoły i cieszyć się panującym latem. Mimo tego wciąż zależy nam, aby w ciekawy sposób zorganizować ich czas, tak aby mogli wynieść coś cennego z tego okresu. Świetnym sposobem na to będzie obóz dla dzieci. Sprawdź nasze propozycje na lato 2023!

 Nie czekajcie do ostatniej chwili z zapisem – już połowa miejsc na obóz zarezerwowana!

Jak wygląda obóz tenisowy dla dzieci?

Obóz tenisowy to siedem dni profesjonalnego treningu, dobrej zabawy i przebywania z osobami, które mają podobne zainteresowania. Uczestnicy są zakwaterowani w domkach kilkuosobowych w ośrodku agroturystycznym “U Sochy”, który mieści się w spokojnej, zacisznej okolicy. W wyjeździe wziąć udział mogą dzieci w różnym wieku – od siedmiolatków do siedemnastolatków! Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nad dziećmi czuwa kadra obozowa, która składa się z wybitnych trenerów tenisa i prawdziwych profesjonalistów. Oferują oni szkolenie na różnych poziomach – początkującym, średniozaawansowanym, jak i turniejowym. Nauka odbywa się w małych, kilkuosobowych grupach, dzięki czemu uczestnicy mają przestrzeń do tego, aby rozwinąć swoje umiejętności.

Warto zwrócić uwagę na to, że sam trening został przygotowany między innymi na bazie specjalnego programu Tenis10, dzięki czemu u uczestników możemy zauważyć postęp już w krótkim czasie. Dodatkową zachętą do tego, aby dać z siebie wszystko, będzie zorganizowanie turnieju tenisowego, w którym zwycięzcy mogą liczyć na puchary, medale, koszulki klubowe czy sprzęt sportowy.

Jakie są dodatkowe atrakcje?

Mimo że to tenis odgrywa tu główną rolę, dzieci wciąż mogą poświęcić się innym zajęciom. Oprócz praktyki tej dyscypliny na obozie planowane są wycieczki rowerowe, wycieczki piesze, gry zespołowe, zajęcia ogólnorozwojowe oraz różne zabawy ruchowe. Na terenie ośrodka dostępne są trzy korty tenisowe, boisko do piłki nożnej, plac zabaw, basen i kręgielnia, dzięki czemu czas będzie mocno urozmaicony.

Dlaczego warto zapisać dziecko na taki obóz?

Nie ma wątpliwości, że uczestnictwo w obozie zapewni naszemu dziecku wiele korzyści. Może w ten sposób znacząco poprawić swoje umiejętności, a także zdobyć cenną wiedzę z pierwszej ręki od sprawdzonych trenerów. Po tym sport z pewnością zyska szczególne miejsce w ich życiu. Obóz to też świetna sposobność dla dzieci do tego, aby poznać nowe osoby. Odnajdą tam rówieśników, którzy interesują się podobnymi rzeczami, dzięki czemu szybko nawiążą relacje. Co więcej, piękne Kaszuby będą stanowić cudowne miejsce pobytu, w którym dzieci będą mogli pobyć z naturą.

Już nie musimy obawiać się tego, że podczas wakacji nasze dzieci będą się nudzić. Obóz tenisowy na Kaszubach to wspaniała przygoda, która zostanie w ich pamięci na długo. Dzięki temu będą mogli nie tylko nawiązać nowe znajomości i miło spędzić czas, ale także poprawić swoją aktywność fizyczną oraz rozwinąć pasję do sportu!