Lipiec to pierwszy miesiąc wakacji – czas, w którym dzieci i młodzież mają jeszcze zdumiewająco wielkie pokłady niespożytej energii. Spełnienie ich oczekiwań bywa kłopotliwe i może stać się nie lada wyzwaniem. Wiele atrakcyjnych możliwości w takiej sytuacji oferuje organizowany przez nas letni obóz treningowy w Czaplinku.

Naszą propozycją jest pomysł, który wychodzi naprzeciw potrzebom młodzieży i rodziców. Jest organizowany w Kameralnym Ośrodku Wypoczynkowym „Kusy Dwór”. Sam ośrodek i okolice, w których jest zlokalizowany, oferują liczne możliwości przeżycia ekscytującego, aktywnego, a przy tym bezpiecznego odpoczynku.

Organizowany przez Akademię obóz tenisowy trwa 8 dni. W tym czasie, pod okiem wykwalifikowanych trenerów, dzieci otrzymują do dyspozycji 3 wysokiej jakości korty tenisowe, 2 boiska do piłki nożnej, 2 boiska do koszykówki i 4 do siatkówki plażowej. Oprócz boisk i kortów, ośrodek oferuje też dostęp do strzeżonej, prywatnej plaży, przystań żeglarską wraz ze sprzętem pływającym i bezpieczną bazę nurkową. Dodatkowymi atrakcjami są też strzelnica, ścianka wspinaczkowa, tor przeszkód z małpim gajem oraz plac zabaw i świetlica. Czy w takim miejscu można się nudzić?

Oprócz regularnych treningów tenisa, podczas obozu przewidziane są liczne atrakcje i rozrywki. Dużą popularnością cieszą się zawsze organizowane gry i zabawy integracyjne, ognisko z kiełbaskami, turnieje sportowe, wyjścia terenowe – marsze, podchody czy paintball, a także spływ kajakowy. Chętni mogą również wziąć udział w dyskotece czy zajęciach na strzelnicy.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu, uczestnicy obozu kwaterowani są w wygodnych, dwu- lub trzyosobowych pokojach z TV oraz osobną łazienką. Na każdy dzień przewidziane są też cztery zbilansowane i zdrowe posiłki. Obóz organizowany przez Akademię Tenisa Prince odznacza się wyjątkową dbałością o bezpieczeństwo każdego uczestnika – wszystkie zajęcia odbywają się pod nadzorem doświadczonych, wykwalifikowanych trenerów i profesjonalistów. Zapewniamy opiekę medyczną i ubezpieczenie NNW. Każdy obóz czy półkolonia ATP są zgłaszane i zatwierdzane przez Kuratorium Oświaty.