Koniec roku szkolnego już tuż tuż. A zaraz po nich czas wakacji – okres, który jest najbardziej i najdłużej wyczekiwany przez dzieci i młodzież. To już na prawdę ostatni dzwonek na zaplanowanie dzieciom atrakcyjnego wypoczynku, który zapewni im świetną zabawę, naukę oraz zagospodarowanie nadmiaru wolnego czasu.

Dwumiesięcznymi wakacjami mogą cieszyć się jedynie dzieci i młodzież szkolna. Ich rodzice już niestety nie – wprawdzie z pewnością będą mogli wypocząć podczas urlopu, ale ten trwa o wiele krócej niż wypoczynek dzieci. Jak zatem pracujący rodzice mogą zorganizować dzieciom wakacyjny czas w mieście, aby nie nudziły się podczas ich trwania?

Atrakcyjną propozycją jest zapisanie dziecka na sportowe półkolonie. Pobyt dziecka na tygodniowych turnusach oferuje Akademia Tenisa Prince. To świetna alternatywa koloni wyjazdowych dla rodziców młodszych dzieci, gdyż minimalny wiek uczestnika półkolonii to 5 lat. Zatem rodzice mogą zagwarantować bezpieczne i aktywne wakacje nie tylko swoim starszym dzieciom, ale również maluchom.

Sprawdzony organizator półkolonii dla dzieci to gwarancja bezpiecznych wakacji dla małych sportowców. Trenerzy i opiekunowie Akademii Tenisa Prince to wykwalifikowana kadra, która posiada niezbędne kwalifikacje i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Jak wyglądają półkolonie, co zapewnia organizator?

Półkolonie sportowe w Poznaniu organizowane przez Akademię Tenisa Prince to mnóstwo ruchu i zabawy. Urozmaicone zajęcia treningowe zapewnią wiele radości i atrakcji wszystkim uczestnikom półkolonii. Oprócz zajęć z tenisa ziemnego przewidywane są treningi z innych dyscyplin sportowych, takich jak: piłka nożna, judo, taniec. Oprócz treningów oferowane są atrakcje w postaci zabaw na wielkich dmuchańcach, zajęć terenowych oraz konkursów z nagrodami. Dodatkowym atutem półkolonii sportowych jest, to że odbywają się w małych grupach, tak aby każde dziecko mogło pod bacznym okiem trenera rozwijać swoje umiejętności.

Na czas wakacji zaplanowane są aż 9 turnusów (5 turnusów w lipcu oraz 4 turnusy w sierpniu) – każdy trwać będzie 5 dni. Oczywiście istnieje możliwość zapisu dzieci na większą ilość niż tylko jeden turnus. Uczestniczyć w półkoloniach mogą dzieci w wieku od 5 do 16 roku życia. Zajęcia odbywać się będą maksymalnie w grupach 8 osobowych. Udogodnieniem dla rodziców jest, że mogą przywozić oni dzieci 1,5 godziny przed rozpoczęciem zajęć w drodze do pracy, oczywiście w godzinach tych zapewniona jest opieka. Zajęcia trwają 6 godzin, jednak gdyby jakiś rodzic, musiał zostać dłużej w pracy dzieci można odbierać do godziny 16:30.

W cenie letnich półkolonii jest zagwarantowana nie tylko opieka doświadczonych trenerów, ale również niezbędne sprzęty oraz pełnowartościowe wyżywienie, które na pewno przypasuje wymagającym podniebieniom dzieci. Dodatkowo przez cały dzień zapewniony jest stały dostęp do owoców oraz napojów.

Cena: 419zł/os. lub 379zł/os. w przypadku zapisu na turnus rodzeństwa lub jednego dziecka na min. 2 turnusy.

Półkolonie sportowe, to rewelacyjne rozwiązanie dla pracujących rodziców, którzy boją się wysłać swoje dzieci samodzielnie na dalekie wyjazdy. Dodatkowo, tak urozmaicone wakacje mogą stać się dobrym początkiem i zachętą dalszych treningów.

Szczegóły dotyczące przebiegu półkolonii: zobacz