Zbliżające się wakacje oznaczają poszukiwanie atrakcji i zajęć dla najmłodszych. Zależy nam bowiem na tym, aby nasze dzieci mogły możliwie jak najaktywniej spędzić lato 2024, a przy tym dobrze się bawić i integrować ze swoimi rówieśnikami. Dobrym rozwiązaniem są więc wszelkie obozy sportowe, a w szczególności nasz obóz tenisowy Akademia Tenisa Prince, podczas którego można nabyć niezapomnianych wrażeń i zapewnić sobie mnóstwo zabawy.

Dla kogo przeznaczony jest obóz tenisowy?

Nasz obóz tenisowy to doskonały wybór dla wszystkich dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat. Ponadto nie ograniczamy się jedynie do osób, które już mają pewne doświadczenie z tenisem. Obóz jest otwarty nawet dla początkujących i tych niemających wcześniej kontaktu z tenisem, którzy chcą spróbować swoich sił w tej dziedzinie sportu. Poza tym wakacje z naszą szkołą to nie tylko tenis, ale także inne dyscypliny sportu, takie jak piłka nożna czy ręczna. Obóz ten jest zatem świetnym wyborem dla wszystkich, którzy po prostu kochają aktywność fizyczną i lubią odkrywać nowe zainteresowania. Znajdzie się też tutaj miejsce dla dzieci i młodzieży lubiących towarzystwo oraz poszukujących nowych przyjaźni. Obóz tenisowy to doskonała opcja integracji z rówieśnikami.

Jak wygląda dzień w trakcie obozu tenisowego?

Na naszym obozie tenis ziemny traktowany jest priorytetowo i w ciągu dnia odbywamy 2-3 treningi po 1h. Nie martwcie się jednak na zapas! Trening te uwzględniają różne grupy zaawansowania. Szkolenia odbywają się więc na poziomie zarówno zaawansowanym, jak i średniozaawansowanym czy początkującym. Jednakże nie oznacza to, że dzieci nie mają tutaj czasu na realizowanie innych sportów i zainteresowań! Wśród dodatkowych atrakcji każdego dnia znajdą się także gry integracyjne, ognisko z kiełbaskami, basen czy dyskoteka. W ramach obozu dzieci oraz młodzież otrzymują również codziennie trzy posiłki: śniadanie, obiad oraz kolację. Obóz tenisowy kończy się natomiast turniejem z nagrodami, w którym uczestnicy wycieczki mogą spróbować swoich sił.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Korzyści płynących z uczestnictwa w naszym obozie tenisowym jest naprawdę wiele! Przede wszystkim stanowi on doskonałą szansę dla dzieci, które pragną zacząć przygodę z tenisem, ale lubią też inne formy aktywności fizycznej. Poza tym posiadamy profesjonalną i doświadczoną kadrę wykonującą swój zawód z pasją. Zapisując więc swoje dziecko na nasz obóz, możesz mieć pewność dobrej opieki oraz odpowiedniego podejścia wychowawców. Nasza akademia od 2009 roku zdążyła już też zorganizować ponad 140 turnusów, z których każdy z uczestników wrócił z uśmiechem na ustach. Co więcej, w ramach obozu zapewniamy ubezpieczenie NWW oraz bogaty program dodatkowych atrakcji, dzięki czemu żadne dziecko nie będzie mogło się nudzić! Nasz obóz dla dzieci jest dopięty na ostatni guzik, aby każdy jego uczestnik mógł cieszyć się udanymi wakacjami.

Obóz tenisowy z naszą szkołą Akademia Tenisa Prince stanowi więc doskonały sposób na spędzenie wakacji na sportowo. Dzięki intensywnemu programowi treningowemu, a także dodatkowym atrakcjom dla dzieci i młodzież, mogą one w pożyteczny i w radosny sposób wykorzystać swój wolny czas. Zapraszamy także na stacjonarne zajęcia z tenisa Poznań w naszej siedzibie!