Wielkimi krokami zbliżają letnie wakacje. To czas odpoczynku, zabawy – warto przeznaczyć go na rozwijanie umiejętności, np. sportowych. Półkolonie letnie organizowane przez Akademię Tenisa Prince będą wspaniałym pomysłem aktywnego spędzenia wakacyjnego czasu w miłej atmosferze oraz okazją do nawiązania nowych przyjaźni.

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 8 do 16 lat. Dzieci podzielone zostaną na maksymalnie ośmioosobowe drużyny pod względem wieku i umiejętności. Każdy turnus półkolonii trwać będzie pięć dni.

Pociechy oddane zostaną pod opiekę wykwalifikowanych trenerów z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednim przeszkoleniem do pracy z dziećmi i młodzieżą. Dla naszych trenerów praca z dziećmi jest prawdziwą pasją.

Na półkoloniach zapewniony zostanie również wysokiej jakości profesjonalny sprzęt tenisowy firmy Prince. Chcemy zapewnić jak najlepsze warunki, by dzieci oprócz świetnej zabawy zdobyły także przydatne umiejętności.

Nauka gry w tenisa będzie prowadzona w trzech do czterech, 45-minutowych cyklach (uzależnione to będzie od kondycji i umiejętności dzieci w danej grupie oraz planu innych atrakcji). Każdemu dziecku poświęcimy 100% naszej uwagi, by zarazić je naszą pasją i miłością do tenisa.

Aktywność na świeżym powietrzuNa półkoloniach oferowana będzie nie tylko nauka gry w tenisa. Przewidziane są również inne, interesujące atrakcje: dla dziewczynek możliwa będzie nauka tańca, natomiast dla chłopców nauka i doskonalenie gry w piłkę nożną. Ponadto istnieje także możliwość nauki judo, udział w grach zespołowych na hali. Zaplanowany jest także Wielki Tor Przeszkód Prince’a, turniej tenisowy oraz turniej piłki nożnej, a także różne atrakcje na świeżym powietrzu. Niewątpliwymi atrakcjami będą dla dzieci także dmuchana zjeżdżalnia czy bungee run.

W ramach półkolonii zapewniamy także wyżywienie w formie 2 posiłków dziennie (drugie śniadanie i obiad) oraz stały dostęp do owoców i napojów. Posiłki będą przygotowane w oparciu o gusta najmłodszych – możliwe jest również dopasowanie jadłospisu dla dzieci z alergiami pokarmowymi (wystarczy zgłosić ten fakt w trakcie zapisywania na dany turnus).

Szczególnie istotne jest dla nas bezpieczeństwo dzieci, dlatego wszystkie obozy i półkolonie organizowane przez ATP są zgłaszane i zatwierdzane przez Kuratorium Oświaty. Trenerzy i opiekunowie posiadają wymagane kwalifikacje.

Całkowity koszt półkolonii wynosi 399 zł za osobę lub 370 przy udziale w dwóch lub więcej turnusach.

Serdecznie zapraszamy – pierwszy turnus już 1-5 lipca 2013!