Obozy tenisowe w Lubawce odbywają się od wielu lat i cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony rodziców oraz młodych graczy. Dlatego też i tegoroczne wakacje można spędzić na takim obozie razem z trenerami Akademii Tenisa Prince.

Lubawka to małe miasteczko będące świetną bazą wypoczynkową. Dzięki mnogości terenów rekreacyjnych jest znakomitym miejscem na aktywne wakacje. Jednak najważniejsze jest bogate zaplecze tenisowe. Uczestnicy będą mogli korzystać aż z trzech profesjonalnych kortów tenisowych. Ponadto w ośrodku znajdują się boiska do piłki nożnej siatkówki i koszykówki. Do dyspozycji jest też basen letni i sala fitness, a poza ośrodkiem znajduje się wiele ciekawych tras pieszo-rowerowych. Dzięki bogato wyposażonemu kompleksowi rekreacyjnemu dzieci i młodzież nie zaznają podczas obozu nudy.

Każdego dnia uczestnicy obozu będą mogli liczyć na dużą dawkę atrakcji. Przede wszystkim codziennie odbywać się zajęcia z tenisa – dwa razy dziennie, przed i po południu. Zajęcia prowadzone będą w małych zespołach liczących od 4 do 6 osób i trwać będą maksymalnie do 2 godzin. Podczas tenisowego szkolenia, uczestnicy zostaną zakwalifikowani do grup odpowiadającym ich umiejętnościom sportowym. Będą to trzy sekcje: zaawansowana, średnio zaawansowana i początkująca. Po lekcjach tenisa na obozowiczów czekać inne ciekawe atrakcje – chociażby takie jak turnieje siatkówki, piłki nożnej, gry integracyjne, podchody, ogniska z kiełbaskami i wiele konkursów z nagrodami, w których dzieci i młodzież chętnie biorą udział. Ponadto, podobnie jak w latach ubiegłych, w programie obozu przewidziana jest wycieczka do Aquaparku Trutnov w Czechach.

szkolenie tenisoweDzięki tak zorganizowanemu czasowi dzieci nie będą miały czasu na nudę, a przede wszystkim nie spędzą wolnego czasu siedząc przed telewizorem lub komputerem. Organizowane obozy odbędą się w dwóch terminach – pierwszy w dniach 25 lipca – 4 sierpnia, a drugi od 4 do 14 sierpnia. Podczas 11-to dniowego pobytu w Lubawce dzieci znajdą się pod opieką wykwalifikowanej kadry, mającej doświadczenie w organizacji obozów oraz zajęć sportowych. Każdy uczestnik będzie miał zagwarantowane wsparcie, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW.

Wysłanie dziecka na ten tenisowy obóz to ciekawa propozycja przede wszystkim dla młodych graczy. W czasie obozu mają szansę na udoskonalenie swoich tenisowych umiejętności, ale też na zawiązanie silniejszych więzi z rówieśnikami. Dodatkowo kilkudniowy wyjazd poza rodzinną miejscowość pozwoli im nauczyć się większej samodzielności, bowiem może być to ich pierwszy wyjazd bez rodziców. W tej kwestii można być spokojnym, gdyż profesjonalna kadra zapewni, aby ten proces przebiegł jak najłagodniej.

Obozy sportowe cieszą się zawsze dużą popularnością, ponieważ dzieci i młodzież lubią spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Jeżeli mogą ten czas dzielić jeszcze ze swoimi rówieśnikami, to jest to idealne rozwiązanie. Dobra zabawa połączona z aktywnością fizyczną i mnóstwem świetnych ludzi sprawi, że będą to niezapomniane wakacje, na które chce się wracać co roku.